Strona wykorzystuje pliki cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej X
+ 48 601 45 53 00

O firmie

Jesteśmy rodzinną firmą, która od 1984 r. specjalizuje się w sprzedaży oraz wynajmie samochodów dostawczych. Wszystkie samochody są przez nas importowane z europy zachodniej, głównie z Niemiec.

Proponowane przez nas samochody są po wszelkich naprawach, gruntownych przeglądach oraz jazdach próbnych, aby zagwarantować Państwu samochody tylko w pełni sprawne techniczne i bezpieczne. Każdy z oferowanych samochodów posiada udokumentowany przebieg oraz komplet dokumentów niezbędnych do rejestracji pojazdu, w tym uiszczone wszelkie opłaty celne.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom podjęliśmy współpracę z bankami i wzbogaciliśmy profil naszej działalności o możliwość udzielenia kredytu lub leasingu samochodowego. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub osobistego.

Świadczymy także usługi serwisu samochodów oraz wynajmu samochodów dostawczych.

Zapewniamy również odbiór Klientów z lotniska Pyrzowice-Katowice.

W razie jakichkolwiek pytań, chętnie służymy pomocą oraz biegłym doradztwem, także w załatwianiu wszelkich formalności.

Nasze wieloletnie i bogate doświadczenie oraz jakoś proponowanych przez nas samochodów świadczy, że jesteśmy firmą solidną i godną zaufania.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą samochodów.

Przejdź do samochodów